VII Dobrodzieńska Dycha -aktualności

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20.04.2012

logo_IdeeKaffee.jpeg

Z wielką przyjemnością informuję, że w tym roku ponownie będzie można się napić  (i to gratis) dobrej kawy.  Kawą będzie częstowała zarówno zawodników jak i kibiców IDEE KAFFEE.

Swoimi umiejętnościami chce się pochwalić nasza młodzież i do kawy za drobną odpłatnością można będzie nabyć również domowe wypieki .Będzie tradycyjny śląski "kołocz" (z makiem,ze serem lub posypką) oraz inne ciasta. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16.04.2012

Beata Sadowska TVP,fot.Bartosz Bobkowski/AG

Już za 3 misiące poraz 7-my kilkusetosobowa grupa zawodników z całego kraju stanie na starcie biegu "Dobrodzieńska Dycha".

Zdecydowanych do startu zachęcam do zapoznania się z regulaminem biegu oraz elektronicznych zapisów,a wahających się jeszcze do rozpoczęcia treningów.  Proszę tylko pamietać,że bieganie uzależnia. Jak podają statystyki ,aż 9 na 10 osób poddaje się temu nałogowi,który z własnego doświadczenia wydaję się być dość zdrowym.